info@isteutopyaisg.com  (0 216) 317 75 06
  • Bizi Takip Edin :

İşte Ütopya

İşte ÜTOPYA

Yeni bir platform olarak İşte Ütopya’ yı hayata geçiren ÜTOPYA İş Sağlığı ve Güvenliği, öncülüğünü ve hizmette sınır tanımazlığını müşterilerine hissettirmeye devam edecektir. Türkiye’de örneği bulunmayan alanında ilk ve tek olma özelliğini barındıran bu platform ile ÜTOPYA fark yaratmaya ve müşterilerine değer katmaya devam edecektir. Kayıtlı kullanıcılar lütfen, bu linki takip edin.

İşte Ütopya  “ÜTOPYA İş Sağlığı Ve Güvenliği”   tarafından, özgün içerikleriyle müşterilerinin erişimine açılan kendilerine özel dizayn edilmiş, dijital dergi estetikliği ve kıvamında web sayfalarıdır. Bu platform müşteriler tarafından kullanımının yanı sıra, ÜTOPYA’nın tüm süreçlerinin yönetimini etkinleştirmekte ve iş görüş biçimlerimizi iyileştirmektedir.

İşte Ütopya sayesinde, hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için yaptığımız tüm İSG faaliyetleri ve iş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili her türlü dokümantasyon elektronik ortamda saklanıp kolaylıkla erişilebilir ve izlenilebilir olacaktır. Tüm bunlar gerçekleştirilirken müşterilerimizin gizli bilgileri ve teknolojik sırlarının korunması sağlanmaktadır.

Bu hizmet ÜTOPYA tarafından tüm müşterilerine ücretsiz sunulmaktadır. Bu platform ÜTOPYA İş Sağlığı ve Güvenliği’ni tercih eden özel müşterilerine armağandır.

"İş sağlığı ve güvenliği hiç bu kadar keyifli olmamıştı, tadını çıkarın!"

Top