info@isteutopyaisg.com  (0 216) 317 75 06
  • Bizi Takip Edin :

Hakkımızda

Hakkımızda

ÜTOPYA İş Sağlığı ve Güvenliği olarak, yaptığımız işin özünde “insan” olmanın verdiği sorumluluğu ve ciddiyeti bilerek çalışıyoruz. “Kazanın büyüklüğü, ihmalin küçüklüğü ile başlar” ilkesinden yola çıkarak bakış açımızdan ödün vermeksizin doğru bilgi, doğru iş ve etik çalışma prensiplerini kendimize ilke edindik. İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki tüm faaliyetlerde; alanında öncü, sektöründe yeri ve iddiası olan, deneyimi, işine saygısı, ciddiyeti ve içtenliği ile fark yaratan insanlar tarafından çözüm ortağı olarak tercih edilmek ve sizlerle daha iyiye ulaşmak en büyük amacımız.

Yeni bir platform olarak İşte Ütopya’ yı hayata geçiren ÜTOPYA İş Sağlığı ve Güvenliği, öncülüğünü ve hizmette sınır tanımazlığını müşterilerine hissettirmeye devam edecektir.

Nova Risk Yönetimi İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında

Müşteri Görüşleri

shutterstock_252371452
Emin Gümrükleme
Emin SEVİM

“3 Temmuz 2020 tarihinden itibaren “İş Sağlığı ve Güvenliği” hizmetlerimizi yasal mevzuata uygun şekilde resmi olarak “ÜTOPYA Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi” nden almaktayız. Halen devam etmekte olan söz konusu hizmet alım sürecimiz boyunca, İSG profesyonelleri (İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi) işyerimize düzenli olarak aylık ziyaretlerini yapmakta, tespit ve önerilerini yazılı olarak sunmaktadırlar. Risk değerlendirme raporu, acil durum planı, yıllık raporlamalar vb. her türlü zorunlu İSG dokümantasyon çalışmalarını çok özel platformları

https://utopya.isteutopyaisg.com/
üzerinden özel yetkilendirme kuralları çerçevesinde, ıslak imzalı belgelerin haricinde, dijital olarak da yetkililerin erişimlerine şifreli şekilde sunmaktadırlar. İSG hizmet sürecini bir bütün olarak ele alıp, çalışanların da katılımını sağlayarak sürece dahil etmekte görüş ve önerilerini almaktadırlar.
İşyeri hekimleri pandemi süreci ve sonrasında da hem aylık ziyaretleri sırasında hem de ziyaret dışında da çalışanlarımıza sağlık konusunda desteklerini sunmakta ve ilaç ihtiyaçlarımızı İBYS yazılımları aracılığıyla E-Reçete olarak da karşılamaktadırlar.
İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini
https://isteegitim.isteutopyaisg.com/
adresi üzerinden “Uzaktan Eğitim” formatında yasal mevzuata uygun şekilde ayrıca sunmaktadırlar. Söz konusu eğitim içeriklerini, sürekli güncelleyerek çalışanlarımızın erişimine devamlı olarak açmaları işlerimizi kolaylaştırmakta, çalışanların iş sağlığı ve güvenliği kültürünü canlı ve güncel tutmalarına katkı sağlamaktadırlar.”

shutterstock_252371452
Adı Soyadı
Firma

“I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. “

shutterstock_252371452
Adı Soyadı
Firma

“I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.”

"İş'te İSG, İşte ÜTOPYA!"

Top